Total Mud Therapy
Συνδυάζοντας την ιαματική λάσπη με Jet πίεσης νερού και θεραπευτικό μασάζ, η θεραπεία αυτή είναι ιδανική για τη μείωση των πόνων που οφείλονται σε ρευματικές και αρθριτικές παθήσεις. Ανακουφίζει από τους πόνους, βελτιώνει την κινητικότητα και την κυκλοφορία του αίματος στις αρθρώσεις και τους μύες. Η πλούσια σε μεταλλικά στοιχεία λάσπη ενισχύει, επίσης, την ομορφιά και αποτοξινώνει.
Διάρκεια: 75'
Οφέλη:
- Μείωση του άγχους
- Ενεργοποίηση των ορμονών του στρες: κορτιζόλη και βήτα-ενδορφίνη
- Προώθηση ζωτικότητας και ενέργειας
- Προώθηση της ευημερίας